Co ofertujemy

Wynajem mieszkań bez ryzyka
Zawierając z Nami umowę najmu zyskujesz pewność długoterminowej współpracy, stałego dochodu oraz eliminujesz ewentualne problemy z najemcami. Wszelkie kłopoty z uciążliwymi lokatorami leżą po naszej stronie. Gwarantujemy wypełnienie warunków umowy.
Wyszukiwanie, weryfikacja i selekcja najemców
Każdy z potencjalnych najemców jest przez nas skrupulatnie sprawdzany i weryfikowany. Selekcja najemców prowadzi do wyłonienia najbardziej wiarygodnych. Wierzymy że sukcesem najmu są odpowiedni ludzie.
Przygotowanie i zawarcie umowy najmu
Po ustaleniu wszystkich warunków przygotowujemy indywidualną umowę najmu. Umowa zapewnia bezpieczeństwo każdej ze stron oraz daje gwarancje długoterminowej współpracy.
Przyjmowanie rachunków i dokonywanie opłat
Dla wygody naszych klientów przejmujemy wszelkie formalności związane z dokonywaniem opłat eksploatacyjnych. Odciąża to naszych klientów od żmudnych formalności.
Bieżąca obsługa najmu, monitorowanie stanu mieszkania
Na bieżąco kontrolujemy stan wynajmowanych nieruchomości, zajmujemy się drobnymi naprawami oraz konserwacją. Kilka razy w miesiącu osobiście dokonujemy przeglądu powierzonej nieruchomości.
Wsparcie właścicieli mieszkań
Nasze doświadczenie pozwala nam służyć radą i pomocą we wszystkich aspektach związanych z wynajmem i obrotem nieruchomościami.